Módní doplňky v ulicích

moda v ulicich

Při pohledu na dnešní módu v ulicích jde vidět, že velkou část lidí móda a styl stále moc nezajímá. Přitom je venku tolik lidí, kteří vyzařují krásu a dobrou náladu a nedokáží sladit různé módní doplňky. Člověk se rozhlédne a vidí, že na něj blikají a vyskakují všemožné reklamní bannery. Stejně jej to nedokáže přimět k tomu, aby své části těla ozdobil něčím vhodným a vkusným. Doplňků existuje celá řada. Záleží na charakteru. Někdo rád sportuje a své doplňky tomu přizpůsobuje. Drobné náramky různého materiálu s větším nebo menším displejem, které mohou mít různé funkce jak už ty základní nebo i pokročilejší jako je měření tepu, gps nebo měření spálených kalorii. Je úplně jedno jestli se jedná o dámské náramky nebo náramky pánské. Pro většinu modelů existují různé alternativy pro mužské nebo ženské pohlaví.

chytré náramky

Pak jsou zde další tipy jako náramky z korálků, pletené náramky, gumové náramky a náramky s různými symboly. Tyto náramky začínají být čím dál více moderní a to hlavně díky sociálním mediím jako je facebook, pinterest nebo instragram. Největší módní značky spolupracují s ikonami např. moderátory, modely, herci a dalšími personami showbussinesu a tímto publikují módní styl dále mezi lidi. Každý pak chce vypadat jako jeho idol a přitom to v reálném životě nemusí vůbec nosit. Každý se musí zamyslet nad tím zda-li ho daný doplněk nějak vystihuje a nebo se o tom může s někým poradit. Nejlepší je k nákupu nebo výběru přizvat osobu opačného pohlaví. Náramky je možné kombinovat s různými části outfitu nebo i dalšími doplňky. Příkladem mohou být hodinky doplněny nějakým korálkovým náramkem.

náramky součástí outfitu                           hodinky a naramky

Představivosti se meze nekladou. Tímto apeluji na lidi, kteří ještě nenašli svůj styl, aby to zkusili změnit, vybrali si co jim sedí a nebáli se různého kombinování. Budete se cítit lépe a pro okolí budete příjemným zpestřením dne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *